БДЖОЛИНИЙ ПІДМОР ДЛЯ ЗДОРОВ'Я ЧОЛОВІКІВ

Про імпотенцію, еректильною дисфункцію, простатит і аденому простати особливо не прийнято говорити вголос, але факт залишається фактом - до чверті чоловіків на планеті страждають від цих проблем. Існує чимало фармацевтичних препаратів для їх усунення, але дуже часто в тіні залишається натуральний засіб, що використовується людиною вже не одне тисячоліття - бджолиний підмор.

Що таке підмор і його склад

Підмором називають тільця медоносних бджіл, які загинули взимку, або в весняно-літній період, природним шляхом або внаслідок спеціального замору. Цей матеріал ретельно очищається від сміття і просушується за особливою технологією, після чого може застосовуватися в якості сировини для засобів, що дозволяють позбутися багатьох чоловічих проблем.

Підмор не відносять ні до однієї лікарської групи, але він має чималий спектр лікувальних властивостей: очищення організму, регенерація тканин без рубців, підвищення імунітету, уповільнення старіння, регулювання ендокринної системи, лікування захворювань щитовидної залози і серцево-судинної системи, лікування варикозу. Його можливості визначаються складом, який включає в себе:

Апітоксин, що є найціннішим компонентом. У народі, його називають «бджолиною отрутою». Апітоксин справляє максимально стимулюючий вплив на потенцію сильної статі, покращуючи кровообіг в районі малого тазу, стимулюючи функціонування гіпофізу, що сприяє підвищенню лібідо. Крім цього, бджолина отрута актуальна при лікуванні аденоми простати і простатиту, виступаючи як ефективний регенеруючий і протизапальний засіб.

Гепарин, ефективно підкріплюючий роботу апитоксина. Він сприяє притоку крові і може бути використаний як природний збуджуючий засіб, а також, як засіб, що продовжує статевий акт.

Групу вітамінів і мінералів, які містяться в підморі в чималій кількості. Це вітамін А, який стимулює виробництво статевих гормонів, В, який виступає стимулятором нервової системи, С, що сприяє активності і виживанню сперматозоїдів, D, який бере безпосередню участь у процесі, що синтезує калій, кальцій і фосфор, що відповідають за функціонування статевих органів. Присутність цинку забезпечує вироблення тестостерону, який є головною рушійною силою потенції чоловіків.

Крім того, засіб містить хітозан, нормалізує функції різних систем організму, поліпшує загальне самопочуття, і меланін, що виводить токсини з організму.

Лікувальні якості бджолиного підмору

З огляду на спрямованість дії всіх компонентів бджолиного підмору, він ефективно допомагає:

-Активізувати вироблення тестостерону

-Посилити лібідо

-Стимулювати ерекцію

-Збільшити тривалість статевого акту

-Збільшити активність сперматозоїдів

-Зняти запалення

-Регенерувати тканини

Отже, цей натуральний продукт можна успішно використовувати для усунення проблем сексуального характеру, до яких варто віднести еректильну дисфункцію, імпотенцію, передчасну єякуляцію, безпліддя, різні запалення, властиві сечостатевій системі.

Способи застосування

Підмор може застосовуватися сухим і смаженим, як відвар. Однак, фахівці вважають, що особливо єфективними є настоянки, що виготовляються на основі води або спирту.

Для приготування спиртової настоянки бджолиного підмору 10-відсоткової концентрації необхідно:

-Від 20 до 25 грам сухого продукту помістити в ємність з темного скла і залити літром 70-градусного спирту.

-Перемішати компоненти шляхом струшування.

-Відстоювати суміш 21день, періодично струшуючи її. Ємність повинна знаходитися в прохолодному місці, в яке не проникають сонячні промені.

-По завершенні відстоювання, рідина проціджується, і через марлю фільтрується осад.

-Щоб отримати водяний відвар, необхідно:

-Закип'ятити чверть літра води.

-Помістити в киплячу рідину 20-25 грам подрібненогопідмору і варити його на малому вогні півтори-дві години.

-Виконати проціджування.

Більшою ефективністю відрізняється засіб, що містить спирт, але якщо вживання алкоголю неприйнятно, використовуються водні відвари.

При придбанні сировини, необхідної для приготування настойки, слід переконатися у відсутності у підмору ознак плісняви і гниття.

Вартість продуктів бджільництва відрізняється відносною доступністю, і повністю компенсується їх ефективністю. Правда, вона багато в чому залежить від правильності вживання лікарського засобу.

Спосіб прийому 10-відсоткової спиртової настойки підмору визначається з урахуванням віку людини. Денна норма відповідає кількості років пацієнта, розділених на два прийоми. Так, 50-річний чоловік повинен вживати по 25 крапель настоянки два рази на добу. Якщо застосовується 20-відсотковий продукт, то доза зменшується вдвічі. Спиртовмісні варто розводити водою. Як правило, доза розчиняється в склянці, наповненій водою на чверть. Курс лікування триває від 3-х до 4-х тижнів.

Норма для відвару на воді - одна столова ложка, тричі на добу, хвилин за 30 до їжі. В даному випадку, лікування триває до 4-х тижнів.

Отриманий настій застосовується, як в готовому вигляді, так і в якості основи для інших лікарських засобів.

Протипоказання щодо застосування

Лікувальні засоби, основою яких є продукти бджільництва, відрізняються досить м'якою дією, і всі обмеження стосуються тільки додаткових компонентів. Тому, спиртовмісна настоянка виключається, при:

-Непереносимості алкоголю.

-Проблемах з серцем, нирками і печінкою.

-Наявності туберкульозу та онкології.

Не варто вживати настойку на спирту і при підвищенні температури тіла. Граничною є температура вище +38 градусів.

Відвар на воді може бути протипоказаний тільки тим, хто має алергію до продуктів бджільництва. Коли виявляються такі прояви, то вживання варто відразу припинити.

У будь-якому випадку, перед початком лікування варто звернутися до фахівця з апітерапії, щоб переконатися у відсутності протипоказань і правильно розрахувати дозування препарату.