Користь від контрольованих укусів бджіл

Бджолина отрута - апітоксин. У невеликих дозах він є корисним для людського тіла. Його вплив полягає в підвищенні рівня гемоглобіну, посиленні кровотоку, зниженні загального холестерину, але далеко цим не обмежується. Це повністю натуральний компонент, здатний творити дива і повертати здоров'я.

Лікування бджолиною отрутою сприяє:

-усуненню набряків;

-зменшенню судом;

-зняттю больового синдрому;

-розширенню судин кровотоку;

-посиленню захисних сил організму;

-наданню бактерицидного, антисептичний впливу;

-розрідженню крові;

-прискоренню метаболізму;

-зняттю нервової напруги;

-зниженню рівня цукру.

У помірних кількостях і з професійним підходом лікування бджолами чинить позитивний вплив на стан серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, сприяє більш швидкому відновленню після перенесення інсульту, нормалізує діяльність щитовидної залози.

Не рекомендується проводити лікування укусами бджіл в домашніх умовах. Це може мати негативні наслідки, так як можуть бути не враховані всі тонкощі такої медицини.

Важливо! Комаху необхідно саджати не на хвору ділянку тіла, а на біологічно активні точки, що відповідають за той чи інший орган. Це гарантує отримання належного результату.

У момент укусу відбувається проколювання шкіри жалом і негайне впорскування отрути. При цьому бджола дуже швидко гине, тому що не здатна витягнути жало зі шкіри людини, а отримана рана не залишає їй шансу на виживання. Пацієнт одразу відчуває сильне печіння, яке проходить поступово. Тривалість неприємних відчуттів залежить від індивідуальної переносимості апітоксину людиною. Також виникає почервоніння і набряк, які проходять приблизно через добу-дві.

Що можна вилікувати?

Лікування укусами бджіл охоплює досить значний діапазон медичних показань. Основними захворюваннями, які можна подолати за допомогою апітоксинотерапії, є:

-грижа міжхребцева;

-порушення в роботі суглобів і опорно-рухового апарату;

-варикозне розширення вен;

-цукровий діабет II типу;

-чоловіче статеве безсилля;

-трофічні виразки;

-аденома простати;

-деякі хвороби очей;

-гіпо-і гіпертиреоз

Це далеко неповний перелік патологій, при яких може бути застосовано лікування бджоловжаленням. Це пов'язано з тим, що отрута, що виділяється бджолами при укусі, здатна корисно впливати практично на всі системи і органи людського тіла.

Коли використання бджолиної отрути неприпустимо

Має також лікування бджолами протипоказання для категорії людей, які перебувають в певних станах або мають деякі захворювання. До них належать:

-вагітність і лактаційний період;

-наявність алергічної реакції на бджолину отруту та інші продукти бджільництва;

-патологічні порушення в роботі нирок, печінки;

-онкологія;

-туберкульоз;

-серцеві хвороби;

-хронічні захворювання будь-якої етіології у стадії загострення;

- підвищена температура тіла.

За відсутності видимих протипоказань у людини відразу проводять пробу. Для цього на тестовій ділянці роблять бджоловжалення і спостерігають за результатом. При наявності висипу, великого набряку, підвищеної температури та інших атипових реакцій необхідно випити антигістамінні препарати і утриматися від подальшого проведення апітерапевтичного лікування. Після пробного впливу також рекомендується здати аналіз сечі на цукор і білок, а також перевірити згортання крові.

Методики впливу бджолиною отрутою

Залежно від захворювання застосовуються різні схеми лікування, які передбачають необхідну кількість укусів, яка може досягати 180-200 бджіл на курс лікування.

Лікування укусами бджіл передбачає певні точки впливу. Так, наприклад, при розсіяному склерозі комах висаджують на поперек. Для одного сеансу потрібно 2-6 особин. Наступна процедура призначається в залежності від реакції пацієнта на укус. При незначному почервонінні і швидкому зникненні пухлини її повторити можна на наступний день. Всього курс передбачає отримання близько 50-60 вжалень.

Апітоксин, що міститься в отруті, сприятливо діє на всю нервову систему людини, блокуючи при цьому подальший розвиток хвороби. У людини поступово відбувається повернення пам'яті, але для більш значного і тривалого результату потрібні супутня терапія і постійний контроль стану з боку лікаря.

Також дозволяє проводити бджолина отрута лікування варикозного розширення вен. В цьому випадку комахи висаджуються на ділянки запалених вен. Пептиди, що містяться в токсині, мають знеболюючі властивості. Діючі речовини після проникнення в запалений вузол впливають на тромби, запускаючи процес їх розсмоктування. Це дозволяє ногам повернутися в свій нормальний стан.

Передбачає апітерапія лікування остеохондрозу. У цьому випадку вплив здійснюється точково, безпосередньо на хворій ділянці спини. Пацієнт помічає перші результати вже через кілька сеансів.

При подагрі бджіл прикладають до стегон, хребетного стовпа, плечей. Отрута знижує больовий синдром, поступово знімає запалення.

Бджоловжалення дозволяє проводити лікування:

-шкірних захворювань;

-ускладнень після перенесеного інсульту;

-посттравматичних змін і хворобливих відчуттів в суглобах;

-захворювань дихальних шляхів.

Також воно сприяє поліпшенню імунітету, підвищенню загального тонусу організму, працездатності і стресостійкості, і тому активно використовується і в якості профілактики.

Розрізняє апітерапія схеми лікування в залежності від захворювання і загального стану здоров'я людини. Перед процедурою необхідне проходження комплексного обстеження, проби на алергію, консультації вузькопрофільного фахівця. А звернення до спеціалізованого центру апітерапії дозволить гарантувати правильність і точність виконання процедури. Ставтеся до свого здоров'я відповідально.